Sorry if you notice any errors on this page - we're updating our design. Thanks for your patience!

Åsted Hytten

Åsted Hytten.
Meget hyggelig og charmerende hytte omgivet af smuk natur med fantastisk udsigt og plads til flere mennesker.

Udlejning og yderligere information: tlf. 25 67 40 99.

Hvis du har spørgsmål, der ikke er besvaret på hjemmesiden, så er du velkommen til at give et ring på 25 67 40 99 eller skriv til Jeppe_Sonderby@Ofir.dk

Del denne side

Opdateret af:

Turisthus Nord aj@turisthusnord.dk

Kontakt

Adress

Lendumvej 71
9900 Frederikshavn

Find routes

Find a route to this destination

Från

Transport

Coordinates

Longitude : 10.422087
Latitude : 57.440659